- Mirë se vini -

Shijoni Pushimet
Me Hotel Alpin

Rreth Nesh

Hyni brenda, merrni frymë thellë dhe ndjehuni si në shtëpinë tuaj.

I vendosur në Llogara, 37 km nga Kuzum Baba, Hotel Alpin Llogara ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ka një kopsht dhe një tarracë.

Hoteli ka dhoma familjare. Aeroporti më i afërt është Janina, 181 km nga Hotel Alpin Llogara, dhe prona ofron një shërbim transferimi me pagesë.

Facilitetet

Akomodim per qetësinë tuaj mendore.

Restorant

Wifi Falas

Siguri

Bar

Sherbim ne Dhome

Dhomat

Rehatia është ajo që ka rëndësi!

Restorant

Shijoni ushqimin tonë të shijshëm të përgatitur vetëm për ju!

PERBERES
TE FRESKET

USHQIME
TE SHENDETSHME

SHIJE
MESDHETARE